۷ اسفند ۱۳۹۸
خانه / اخبار / ولادیمیر ژیرینوفسکی نامزد انتخابات ریاست جمهوری روسیه

ولادیمیر ژیرینوفسکی نامزد انتخابات ریاست جمهوری روسیه

اسپوتنیک زندگی نامه، برنامه سیاست داخلی و خارجی نامزدهای ریاست جمهوری فدراسیون روسیه ۲۰۱۸ را ارائه می کند.

زندگی نامه: ولادیمیر ژیرینوفسکی جاده ای طولانی از زندگی سیاسی را گذرانده است. مسیر سیاسی او در دوره بحرانی تاریخ روسیه اوایل دهه ۹۰ آغاز شد. او رهبر حزب لیبرال دموکراتیک روسیه و نزدیک به یک چهارم یک قرن، گذشته سیاسی دارد، و برای ۵ بار در انتخابات ریاست جمهوری روسیه شرکت کرده است.
برنامه سیاست داخلی: ولادیمیر ژیرینوفسکی قصد تشکیل دولتی قوی توسط مردم روسیه را دارد و برای گسترش زبان روسی مبارزه می کند و مخالف «تسلط مهاجران» است. در حوزه اقتصادی او قصد اقتصاد صنعتی را دارد و خواهان دوباره سازی صنعت دهه ۱۹۹۰ است. او وعده داده است که تمام بدهی های آب و برق مردم فقیر را بدهد. او قصد از بین بردن فصاد و پشتیبانی از کسب و کار کوچک و برداشتن مالیات از آنها، جلوگیری از افزایش قیمت و توسعه سیبری و شرق دور را دارد.
برنامه سیاست خارجی: رهبر حزب دموکرات لیبرال روسیه بر این باور است، که از زمان فروپاشی امپراتوری روسیه در سال ۱۹۱۷، دیپلماسی داخلی مرتکب اشتباهات زیادی شده است. وقت آن رسیده که تمام اهداف سیاست خارجی را در نگهداری از منافع روسیه و روسیه متمرکز سازیم. ولادیمیر ژیرینوفسکی همچنین پیشنهاد ایجاد اتحاد شوروی جدید را داد که در آن کشورهای ایران و ترکیه هم می توانند شرکت کنند.

image_print

همچنین

زبان ارزشمند اقوام ایرانی را از چنگال قوم گرایان نجات دهیم

افشین جعفرزاده شکی نیست که هیچ فرد منصفی که به ایران و داشته های فرهنگی …